Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy Państwa przede wszystkim do kontaktu telefonicznego. Możecie Państwo napisać bezpośrednio na nasz adres email lub aplikację WhatsApp. Dostępna jest również forma kontaktu przez  formularz kontaktowy oraz Chat

Ogrodomania - Formularz kontaktowy


 

Co mówią o nas Nasi klienci ;-)

Marzena
Marzena
2024-01-25
Bardzo dziękuję za mój nowy ogród !. Od etapu projektu po kompleksową realizację ogrodu z tarasem drewnianym, systemem automatycznego nawadniania i trawnikiem z rolki wszystko wykonane bardzo solidnie. Polecam firmę Ogrodomania Pana Łukasza.
Arek Marek
Arek Marek
2024-01-24
Polecam firmę Ogrodomania Pana Łukasza. Współpraca przebiegła wzorowo od etapu projektu przez kosztorys po efekt końcowy. Nasz niewielki ogród z tarasem kompozytowym w pełni spełnił nasze oczekiwania. Panowie wykonują świetną prace. Widać solidność rozwiązań i precyzję samego wykonania.
Julia Julia
Julia Julia
2024-01-17
Wykonanie z drewna egzotycznego na medal! Super ekipa, wykonanie trwało bardzo szybko (zależało mi na czasie) polecam!!
Wojtek Litewka
Wojtek Litewka
2024-01-10
Polecam firmę Ogrodomania Nadgrodkiewicz. Panowie wykonali dla nas taras drewniany z drewna egzotycznego. Precyzyjne wykonanie. Panowie posiadają profesjonalny sprzęt.
Grzegorz Santorowski
Grzegorz Santorowski
2023-08-25
profesjonalnie, dokładnie, Panowie są somowystarczalni, dosprzętowieni, bardzo dziekuję
Jakub Jendrysik
Jakub Jendrysik
2023-07-28
Świetnie wykonany balkon, widać duże doświadczenie i zaangażowanie, nawet w małych detalach (jak np. użycie frezarki do pięknego zaokrąglenia krawędzi desek). Do tego dobry kontakt i punktualność. Zlecenie zostało wykonane dzień szybciej niż początkowo zakładano. Panowie dodatkowo dzielą się przydatnymi poradami odnośnie konserwacji balkonu.
Karolina Kaniewska
Karolina Kaniewska
2023-07-25
Budowa tarasu przebiegła profesjonalnie i sprawnie - konstrukcja wykonana bardzo solidnie, Panowie się nie spieszą i robią wszystko dokładnie, niezakłócając przy tym życia domowników ;)
J M
J M
2023-06-27
Bardzo polecamy firmę OGRODOMANIA Pana Łukasza . Założony wg projektu ogród, wraz z nawadnianiem i budową tarasu spełnił nasze oczekiwania zarówno pod względem estetyki jak też wygody użytkowania. Firma Pana Łukasza wykonała zlecony projekt z dużą starannością i dbałością o detale. Wszystkie etapy budowy ogrodu przebiegały sprawnie i z zachowaniem porządku i czystości. Ważną rzeczą jest komunikacja, która z tą firmą jest bez zastrzeżeń. Pan Łukasz otwarcie dzieli się wiedzą i doświadczeniem dotyczącym pielęgnacji ogrodu, odpowiada na wszelkie spostrzeżenia i wątpliwości . Na dużą uwagę zasługuje też piękny, profesjonalny projekt ogrodu, wykonany przez współpracującego z firmą OGRODOMANIA, pana Cypriana.
Jan Zboiński
Jan Zboiński
2022-12-14
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Ogrodomania Pana Łukasza. Cały przebieg pracy cechował wysoki standard pod każdym względem: doboru drewna (jego estetyki, parametrów wytrzymałościowych), wykonania tarasów, użytych materiałów i estetycznego wykończenia. Na pierwszy rzut oka widać ogromne zaangażowanie oraz dużą wiedzę w tej dziedzinie. Na pochwałę zasługuje również kontakt z klientem, a także szczegółowe objaśnienie całego procesu, co daje okazję do zdobycia pewnej wiedzy w temacie (: Współpraca z Panami z firmy Ogrodomania była nie tylko owocna, ale też - po prostu bardzo miła.
Paulina M
Paulina M
2022-06-06
Dziękuję za piękną deskę na balkonie:)