Ogrodomania Nadgrodkiewicz to firma ogrodnicza z Wrocławia świadcząca od 15 lat profesjonalne usługi ogrodnicze. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy realizując zlecenia na terenie całego kraju jak i po za jego granicami. Jesteśmy certyfikowanymi montażystami wiodących marek systemów automatycznego nawadniania (RAINBIRD, HUNTER, TORO, IRRITEC). Budujemy tarasy z desek tarasowych zarówno drewnianych (DREWNO EGZOTYCZNE, DREWNO IGLASTE) jak i kompozytowych (TWINSON, GAMRAT, LENTA, LIDERWOOD, NEW TECH WOOD, SILVADEC, KOVALEX). Zajmujemy się również montażem instalacji oświetlenia zewnętrznego (ZAMEL, SPOTLINE, NORLYS). Wyróżniamy się  kreatywnością i estetyką w zakresie projektowania i zakładania prywatnych ogrodów przydomowych.

Głównym Naszym celem jest tworzenie stylowych i funkcjonalnych przestrzeni zielonych. Wykonujemy je na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującą sztuką ogrodniczą, z dbałością o detale. Posiadamy profesjonalny sprzęt który w połączeniu z dobrą organizacją pracy pozwala nam realizować zamierzone efekty. Szczególną uwagę przykładamy do wysokiej jakości i terminowości zleceń. Służymy pomocą w doborze najlepszych dostępnych na rynku materiałów wykorzystywanych do budowy ogrodów. Wszystko po to aby urzeczywistnić Państwa marzenia o prywatnej oazie zieleni i wspólnie cieszyć się efektem finalnym realizacji.

Ogrodomania firma ogrodnicza

Ogrodomania Nadgrodkiewicz – Certyfikaty

Co mówią o nas Nasi klienci ;-)

Grzegorz Santorowski
Grzegorz Santorowski
2023-08-25
profesjonalnie, dokładnie, Panowie są somowystarczalni, dosprzętowieni, bardzo dziekuję
Jakub Jendrysik
Jakub Jendrysik
2023-07-28
Świetnie wykonany balkon, widać duże doświadczenie i zaangażowanie, nawet w małych detalach (jak np. użycie frezarki do pięknego zaokrąglenia krawędzi desek). Do tego dobry kontakt i punktualność. Zlecenie zostało wykonane dzień szybciej niż początkowo zakładano. Panowie dodatkowo dzielą się przydatnymi poradami odnośnie konserwacji balkonu.
Karolina Kaniewska
Karolina Kaniewska
2023-07-25
Budowa tarasu przebiegła profesjonalnie i sprawnie - konstrukcja wykonana bardzo solidnie, Panowie się nie spieszą i robią wszystko dokładnie, niezakłócając przy tym życia domowników ;)
J M
J M
2023-06-27
Bardzo polecamy firmę OGRODOMANIA Pana Łukasza . Założony wg projektu ogród, wraz z nawadnianiem i budową tarasu spełnił nasze oczekiwania zarówno pod względem estetyki jak też wygody użytkowania. Firma Pana Łukasza wykonała zlecony projekt z dużą starannością i dbałością o detale. Wszystkie etapy budowy ogrodu przebiegały sprawnie i z zachowaniem porządku i czystości. Ważną rzeczą jest komunikacja, która z tą firmą jest bez zastrzeżeń. Pan Łukasz otwarcie dzieli się wiedzą i doświadczeniem dotyczącym pielęgnacji ogrodu, odpowiada na wszelkie spostrzeżenia i wątpliwości . Na dużą uwagę zasługuje też piękny, profesjonalny projekt ogrodu, wykonany przez współpracującego z firmą OGRODOMANIA, pana Cypriana.
Jan Zboiński
Jan Zboiński
2022-12-14
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Ogrodomania Pana Łukasza. Cały przebieg pracy cechował wysoki standard pod każdym względem: doboru drewna (jego estetyki, parametrów wytrzymałościowych), wykonania tarasów, użytych materiałów i estetycznego wykończenia. Na pierwszy rzut oka widać ogromne zaangażowanie oraz dużą wiedzę w tej dziedzinie. Na pochwałę zasługuje również kontakt z klientem, a także szczegółowe objaśnienie całego procesu, co daje okazję do zdobycia pewnej wiedzy w temacie (: Współpraca z Panami z firmy Ogrodomania była nie tylko owocna, ale też - po prostu bardzo miła.
Paulina M
Paulina M
2022-06-06
Dziękuję za piękną deskę na balkonie:)
Aneta Galka
Aneta Galka
2022-05-01
Polecam firmę pana Łukasza. Wykonywali mi projekt ogrodu plus wykonanie. Takze nawadnianie trawnika sterowane z aplikacji z telefonu. Wykonano równiez pergolę zgodnie z moimi wygórowanymi oczekiwaniami. Jest to bardzo rzetelna i profesjonalna firma. Polecam ????
Mirosław Krol
Mirosław Krol
2022-04-27
Polecam Firmę, bardzo rzetelna wiedza, wręcz fascynacja w tym co robią. Dziękuję raz jeszcze za poszerzenie tarasowych horyzontów :)
Mika Milka
Mika Milka
2022-04-15
Świetnie wykonany balkon, bardzo precyzyjnie i na dodatek szybko. Sprawna i jasna komunikacja. Mile widziany atut to doradztwo i ogromna wiedza na temat desek tarasowych. Żałuję że nie mam domu bo powierzyłabym wykonanie ogromnego tarasu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ?
Magda Markiewicz
Magda Markiewicz
2022-01-23
Polecam serdecznie :) Profesjonalizm , dbałość o szczegóły. Kompleksowe podejście- od projektu po wykonanie wraz z doradztwem w doborze odpowiedniej jakości materiałów na taras .