O nas

Ogrodomania Nadgrodkiewicz to firma ogrodnicza z Wrocławia którą tworzy zespół doświadczonych i  wykwalifikowanych architektów i ogrodników - instalatorów.

Jesteśmy osobami które uzyskały dyplomy renomowanych wyższych uczelni na kierunkach ogrodnictwo i architektura krajobrazu. Swoje doświadczenie praktyczne zbieraliśmy nie tylko pracując na terenie naszego kraju ale również za jego granicami (Holandia, Niemcy). Jesteśmy certyfikowanymi montażystami wiodących marek systemów automatycznego nawadniania, tarasów drewnianych i kompozytowych oraz instalacji oświetlenia ogrodów. Charakteryzujemy się  kreatywnością w zakresie projektowania i zakładania ogrodów przydomowych.

Naszym głównym celem jest tworzenie stylowych i funkcjonalnych ogrodów przydomowych. Zapewniamy kompleksową realizację zlecenia od etapu projektu, aż po efekt końcowy. Udaję się to nam dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu i dobrej organizacji prac. Szczególną uwagę przykładamy do jakości i terminowości zleceń, a wszystko po to aby urzeczywistnić Państwa marzenia o prywatnej oazie zieleni.

Uzyskane certyfikaty