Ażurowe panele drewniane na ogrodzie przydomowym.

Taras drewniany
Taras drewniany z modrzewia syberyjskiego.
09/07/2020
Taras drewniany z werandą
Merbau – drewniany taras pod aluminiową pergolą.
23/10/2020
Drewniane wycieraczki
Drewniane wycieraczki przy tarasie z drewna egzotycznego
02/12/2023
Taras i pergola z drewna
Taras i pergola z drewna BSH.
20/02/2020
Ogrody, Tarasy, Nawadnianie Wrocław
Ażurowe panele drewniane

Ażurowe panele drewniane na ogrodzie przydomowym.

Panele drewniane zamontowane na ogrodzie przydomowym. Realizacja w miejscowości Radwanice pod Wrocławiem na ogrodzie przydomowym który został przez nas zaprojektowany od podstaw.

Po pierwszym etapie prac gdzie zamontowaliśmy drewniany taras z deski tarasowej modrzew syberyjski wraz z drewnianą pergolę z drewna konstrukcyjnego BSH. Zgodnie z wcześniej wykonanym projektem zamontowaliśmy drewniane przesłony ażurowe.

Ten element architektury na tym ogrodzie przydomowym osłania strefę wypoczynku od mocnego wiatru. Dodatkowo zapewnia Inwestorom większą dyskrecję w spędzaniu wolnego czasu. Oprócz walorów funkcjonalnych, drewniane panele zapewniają dodatkowe walory estetyczne. Są one widoczne dzięki naturalnemu rysunkowi drewna i jakości wykonania firmy Ogrodomania Łukasz Nadgrodkiewicz ;-).

Drewno które zastosowaliśmy do montażu tych przesłon to deska romboidalna z gatunku świerk skandynawski. Całość drewna konstrukcyjnego z którego są wykonane słupy nośne jak i deskę romboidalną zabezpieczyliśmy preparatem marki Remmers. Dokładnie był to preparat z serii HK Lasur w kolorze modrzew syberyjski. Jest to preparat 3 w 1: impregnat, powłoka gruntująca i lazura.

Ażurowe panele drewniane – Materiały użyte do budowy:

Ażurowe drewniane przesłony na ogródku przydomowym: Powierzchnia 22,5 m2.
Rodzaj deski romboidalnej: Świerk Skandynawski.
Słupy drewniane: Drewno modrzew syberyjski.
Podstawa słupa: Kotwa wspornik typ H PSH-140.